مسابقه

سلام به تموم دوستداران هنر و ادبیات

با تقدیم احترام خدمت تموم نویسندگان و قلم به دستان عزیز عارضم که :

بنده تصمیم گرفتم مسابقه ای ترتیب بدم جهت بررسی میزان توانمندی شما دوستان عزیز . البته حتما می پرسید:شرکت در این مسابقه چه منفعتی برای شما داره ؟ یا اینکه آیا منبع نظارتی درستی بر این مسابقه حاکم هست یا نه ؟ باید بگم :

1- در درجه اول فایده اش اینه که با اعلام نتایج با استعدادهای جدیدو جالبی آشنا می شین که خود این مطلب می تونه در سبک نوشتن و حتی تفکر ادبی شما تأثیر گذارباشه.

2- اینکه هیچ منبعی جز بنده حقیر بر آثار ارسالی نظارت نداره که در واقع این مسابقه یک داور و یک تهیه کننده بیشتر نداره که بنده باشم .

از گزافه گویی می پرهیزم و می رم سر اصل مطلب :

(مسابقه شامل سه مرحله است)

1- کلماتی در زیر مشاهده می کنید که به فراخور احساسی که از شنیدن و دیدن این لغات در شما ایجاد می شه ، بایست "یک داستان کوتاه یا یک قطعه شعر البته سروده و نوشته خودتون" برام بفرستید . (فقط یک اثر اون هم نهایتا در 5 سطر ارسال فرمائید)

" فاخته ، شبرنگ، کولی ، خاکستری"

2- از بین لغات فوق بهترین آنها رو به عنوان عنوان داستان و شعر انتخاب کنید .

3- عکسی با مضمون داستان یا شعر منتخب هم ضمیمه و ارسال فرمائید .

عزیزان آثار خودتون رو تا پایان خرداد ماه 1391 به آدرس ایمیل  زیر ارسال کنید.

atoor.art@gmail.com

در پایان متذکر می شم: اعلام جوایز ویژه مسابقه ، همزمان با اعلام آثار برگزیده خواهد بود. البته گفتنیست به تموم آثار ارسالی جوایز فرهنگی تعلق خواهد گرفت !

در titel ایمیل حتما لغت "مسابقه-آتور" را تایپ کنید.نام و نام خانوادگی یا تخلص خودتون،سن،سابقه فعالیت هنری و در صورت تمایل عکسی از خودتون ارسال بفرمائید .

 

بی صبرانه منتظر دریافت آثار زیبای شما هستم 

آتور

 

/ 0 نظر / 7 بازدید