مسابقه من وبلاگم را دوست دارم

برای من نوشتن همیشه آسان نیست . گاهی آنقدر غرق روز مرگی می شوم که یادم می رود از خودم .. از عقایدم ... از محیط زندگی و حتی از شعرهایی که پر است از همه چیز و همه کس ، بنویسم ! با این حال نوشتن همیشه طعم لذت بخشی دارد ، نوعی استقلال مغرورانه تن لغاتم را قلقلک می دهد که موجب می شود با انگیزه ای مضاعف نسبت به قبل بخندند !

جنس دندانهایشان مهم نیست ، سفالی یا گرانیت ؟ (حتما که نباید فلسفه بافت تا مردم گمان کنند کمی می فهمی! دنیای کذاب اینترنت دنیای عجیب دیوانه هاست !)

اینکه به نمای معماری صفحاتی می نگرم و دقیق می خوانم آنچه را که بارها پارک کرده اند و نوشته اند ، جریان نوشتن است .

اینکه وقت زیادی را صرف تراشیدن لغات می کنند؟ یا نه ،فقط زبان بسته ها را پرت و پلا به بازی می دهند ، جریان نوشتن است .

چه اهمیتی دارد چه قدر خوب باشی؟از کجا آمده باشی؟سوادت چند کلاس باشد یا اصولا جزو آدمهای باشعور حساب شده باشی یا نه ؟! هیچ همیتی ندارد. مردم اغلب در نوشته هایشان تا آنجا غرق می شوند که به این چیزهای پاپتی اهمیتی ندهند ... افسوس!

مهم این است که بنویسبم...از کوچه های خلوت،از مشتهای خالی ،از سکوتهایی که پر صلابتند چون فریاد ، ازبغضهای خاک خورده آلبوم نیاکان و از اشکهای به ظاهر شادمانی که در چهره تک تک انسانها نمایان است ! البته به قول خودم "اگر مصّر هستید آدمی در صحنه می چر...د؟"

من نوشتن را دوست دارم چون به بودن و زیستن کمک فراوانی می کند.چون ابزار مناسبی است برای اثبات" وجود اندیشه "هرچند در پس لغاتی مضحک و ابله (که نادانان خوب می دانند ، هزار بار ندانستن به از تنهاترین دفعه دانایی است!)

اندیشه اغلب و به سادگی در جریان است و چه خوش است اندیشیدن به نشرهایی که نمی شناسیمشان و چه بسا بزرگتر از ما هستند!!!

 

نکته !

از دوستان خوبم حس سبز ، شهر سمی ، لطافت باران ، هیچستان و عقل و عشق دعوت می کنم در مسابقه "من وبلاگم را دوست دارم " شرکت کنند و متنهای زیبایشان را برای پرشین (قدرتمند) ارسال کنند .

 

خوش باشید و شاد

امضاء : آتور

/ 2 نظر / 9 بازدید
قاصدک

سلام خدمت شما دوست عزیز اگر دنبال جایی میگردی که علاقه ات رو به عشقت ثابت کنی فقط کافیه که به سایت ما بیایید و با کارت هایی که برای شما و دوستان طراحی میکنیم عشقتون رو نسبت به عزیزتان ثابت کنید. کارت پستال و پوستر درخواستی قاصدک در ضمن اگر که میخواهید عکس عزیزانتان در کارت ها قرار داده بشه اون رو هم برای ما بفرستید تا براتون به صورت رایگان طراحی بشه. www.ghasedakiha.ir