تعریف ساده ای از مردها

گربه کوچک خانگی ام را خیلی دوست می داشتم تا زمانیکه : دراکولای درونش به بیرون جهید و بدنم را با پنجه های شیطانی اش قطعه قطعه کرد !

مردها هم اینگونه اند .

به کسی که چشمانش را به نگاه تو می دوزد و با التماس از تو می خواهد به او اهمیت بدهی،حرفهایش را گوش کنی ، کنارش قدم بزنی ، و در مراحل بعد ... اصرار می کند تو تنها کسی هستی که رازهایش را می دانی و در پی آن :

به خانه درب و داغونش دعوتت می کند! ...کمی بعد ... از تخت خوابش تعریف می کند !  و دقیقا پس از آن .... ابزار گرمازدگی می کند !!!

به هیچ وجه اهمیت نده .

قطعا پشت آن مردمکهای گشاد شده ملوس ، نقطه بدقواره وسوسه آمیزی خفته است !

/ 3 نظر / 10 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 310946325

هیچکس

سلام خانومی چرا اینقدر بدبینانه به آقایون نگاه میکنی !!!! فکر نمیکنی کمی تند گفتی و یک نفر مصداق همه نمیتونه باشه پس کمی تفکر فمنیستی رو کنار بذار موفق باشی[گل]

tanha

دقیقا همینطوره![لبخند]